český výrobce kvalitních materiálů
pro zdravotnictví
≣   MENU

O FIRMĚ Chiromed group s.r.o.

Historie a poslání

Společnost Chiromed group s.r.o. byla založena v červenci roku 2007. Jsme česká firma se sídlem ve Zlíně a od počátku své existence se zabýváme vývojem, inovacemi a výrobou a prodejem zdravotnických prostředků. Portfolio zdravotnických prostředků zaměřujeme především na jednorázové zdravotnické prostředky pro chirurgii. Součástí sortimentu jsou i desinfekční prostředky.

Hlavním posláním naší společnosti je uvádět na trh kvalitní, účinné a bezpečné zdravotnické prostředky pro zlepšení zdraví pacientů.

Sídlo společnosti Chiromed group s.r.o. je situováno ve Vědeckotechnickém parku (VTP) při Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. VTP poskytuje komplexní infrastrukturu pro podporu inovačního podnikání ve Zlínském kraji a jeho okolí. Svými excelentními službami podporuje inovační firmy, vědu, výzkum a vývoj.


Klíčové informace

  • Jsme ryze česká výrobní firma se sídlem a výrobou ve Zlíně.
  • Dlouholeté zkušenosti s produkcí v oboru zdravotnictví již od roku 2007.
  • Inovační politika navázaná na vědu a výzkum Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.


Kvalita & Certifikace

V roce 2014 provedli pracovníci Notifikované osoby č. NB 1023 Institut pro testování a certifikaci, a.s. Audit čistých prostor v navržených a provozovaných prostorách Technologického parku Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který potvrdil shodu těchto prostor s požadavky norem řady ČSN EN ISO 14644 Čisté prostory a příslušné řízené prostředí.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Chiromed group s.r.o.
Návesní 4, Mladcová, 760 01 Zlín

IČ: 49432681
DIČ: CZ49432681

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 11661.

Bankovní spojení:
Číslo účtu: 219243314/0300


Copyright © 2018 HodaDesign. Všechna práva vyhrazena.